KOVOVÝROBA 

Kovovýrobou se zabýváme již deset let, kdy se se svojí prací orientujeme na zakázkovou a malosériovou kovovýrobu. Činnost firmy je založena na výrobě ocelových konstrukcí, například zábradlí, ploty, schodiště.

Za dobu našeho fungování jsme se setkali s mnoha různými požadavky a problematikou výroby, ale vždy se snažíme přáním zákazníků maximálně vyhovět. Veškeré naše výrobky jsou založeny na použití kvalitního materiálu a precizního zpracování

INDUSTRIAL HOME

Všechno to začalo industriální žárovkou, která nás zavedla k novému fenoménu ve světě designu. Industriální styl je inspirován designem průmyslových prostor, jejichž předností je vzdušnost a prostornost. Základem industriálního stylu je originalita a individualismus. Našim cílem je prostřednictvím designu zdůraznit individualismus a jedinečnost každé osoby a jejího přání. 

Industriální styl je minimalistický a využívá surové materiály, kdy základem je kov, který doplňuje dřevo, beton, cihly i sklo. Díky propojení  zdánlivě nespojitelných surových materiálů s přírodními prvky vyniká čistá linie kvalitně provedeného nábytku a doplňků ve vašem interiéru. 

INDUSRIALHOMECZ | Všechna práva vyhrazena 2019
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!